Halkidiki’de Bir Cennet Sarti

Halikidikiye yolunuz düştü ise ya da Halkidiki planları yapıyorsanız  Sarti listenin en başlarında mutlaka yer verin ,

Kavourotripes Beach Sarti
Kavourotripes Beach Sarti

Sithonia Sarti Otel derneğinin detaylı bilgilendirmesini okuyabilirsiniz, Gezeceğiz Ekibi olarak Halkidiki ziyaretimiz oldu ve Sarti bizleri çok etkiledi, sizde Sartiyi ziyaret ettğinizde , Halkidiki’de Bir Cennet Sarti yazımızın gerçek olduğunu göreceksiniz.

2
Halkidiki’de Bir Cennet Sarti

Muhteşem bakir koylarında denize doyacaksınzı , Meşhur Şarap yolunda Şarap’a doyacaksınız , Su sporları , dalış  tekne turları

dağ yürüyüşleri ile aktiviteler ile tatilinizi anlamlandırabilirsiniz.

1

 

Diğer detaylar ;

www.sarti-chalkidiki.com

www.sarti-halkidiki.net

Sarti Otelleri 

Ege Denizi’ ne ulaşan Sithonia yarımadasının doğu tarafında Selanik’ e yaklaşık 135km uzaklıktaki bulunan Sarti  Sithonia belediyesine aittir.

Sarti

Halkidiki Sarti

Sarti ideal bir tatil için gerekli her şeyi vardır: güvenilir misafirperverliği hizmetleri, harika plajları, gece hayatı, tarihi anıtlar ve misafirperver insanlar. Dağ ve deniz güzelliğini birleştiren Sarti beyaz kumsalları ve küçük tenha sahilleri ile ziyaretçileri büyüleyip unutulmaz anılarla uğurlar. Arzu rüya ile buluştuğu yer ve tatiliniz okuduğunuz romandaki tatillere benzeten tek yer Sarti’ dir! Her yıl Mavi Bayrak ödülü kazanan bizim tertemiz plajlarımız için gurur duymaktayız. Sithonia’ nın en büyük plajlarından biri zaten Sarti’ nin plajıdır. Natural European Network tarafından tüm yarımada Doğal Güzelliği ve Biyolojik Çeşitliği korunmaktadır (NATURA2000).

3
Athos Dağı (Aynaroz) ve muhteşem gündoğumu görünümü asla unutulmayacak olan bir resim oluşturur. Her şeyi geriye bırakın…stresten kurtulup dinlenin, kendinizi bol bol güneşin altında şımartın, sıkıntılarınızı unutup güzel bir doğal ortamda rahtlayın ve kendinizi masmavi denize serbest bırakın! Sarti’ nin etrafındaki plajlar ve sahiller eşsizdir! İnce beyaz kumsalları ve turkuaz suları sayesinde meşhurdur. Burada yılın her döneminde her biriniz için bir şey vardır! Ayrıca makul fiyatlara bir araba ya da bir motosiklet kiralayabilirsiniz. Böylece hem yerel manzaraları görmüş olursunuz hem yakınlarındaki köyleri ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın ki, köyde gezi ve deniz turları sunan tur organizatörleri vardır.
Aynaroz’ a günlük tekne turları organize edilmektedir. Aynaroz yarımadanın etrafında bir tekne gezisi o dünyanın mistik ve büyülü hayatına bir bakış açısı sağlar. Sarti’ nin ziyaretçilerine sunabildiği bazı şeyler aşağıdadır:  su sporları, katamaran turları, skuba dalış, dağda yürüyüşler, faytonla gezi, suvenir alışverişi.

 

Berrak sularında, temiz kumsalarında masmavi gökyüzünün altında tatilinizin tadına çıkarın. Size hayatınızın en keyifli, en muhteşem tatil aniları ile eve döneceğinizin garantisini veriyoruz!

Halkidiki’de Bir Cennet Sarti” te bir düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir